Oferta kształcenia
Jesteś tutaj: CKD Edukacja » Kursy i szkolenia » SZKOŁA MASAŻU

SZKOŁA MASAŻU

Biorąc pod uwagę wciąż zmieniające się potrzeby i wymagania współczesnego rynku pracy zapraszamy na cykl szkoleń prowadzonych przez CKD „Edukacja” Sp. z o.o.  w ramach nowego programu "SZKOŁA MASAŻU".

Zapraszamy przede wszystkim praktyków zajmujących się zawodowo masażem, ale także fizjoterapeutów, kosmetyczki, techników kosmetologów, osoby pracujące w gabinetach odnowy biologicznej, tych, którzy są już związani z branżą medyczną lub sportową.

Szkolenia organizujemy dla wszystkich, którzy chcieliby pogłębić swoją wiedzę, doskonalić umiejętności praktyczne oraz poszerzyć swój warsztat o nowe techniki masażu.

W ramach programu „SZKOŁA MASAŻU”GWARANTUJEMY:

1. Wykorzystanie naszego 17-letniego doświadczenia w prowadzeniu działalności edukacyjnej.

2. Przekazywanie rzetelnej wiedzy.

3. Prowadzenie zajęć przez doświadczonych wykładowców, wieloletnich praktyków, których kwalifikacje potwierdzają odpowiednie dokumenty i zaświadczenia.

4. Położenie nacisku na część praktyczną szkoleń – mamy ogromne doświadczenie w nauczaniu „zawodów praktycznych”.

5. Profesjonalny sprzęt przeznaczony do masażu.

6. Terminy zajęć dopasowane do danej grupy – możliwość łączenia pracy zawodowej z nauką.

7. Otrzymanie imiennego certyfikatu ukończenia kursu.

Każdy uczestnik otrzyma zaświadczenie na oryginalnym druku MEN, potwierdzające uzyskanie umiejętności objętych programem danego kursu.

Program „SZKOŁA MASAŻU” to propozycja zarówno dla osób początkujących, którzy rozpoczynają swoją przygodę z masażem, jak również dla praktyków, którzy mają świadomość konieczności doskonalenia zawodowego.

W ramach programu „SZKOŁA MASAŻU” proponujemy udział w szeregu szkoleń poświęconych różnym technikom masażu. Wybraliśmy dla Państwa te, które naprawdę warto poznać.

Program „Szkoła masażu”- Propozycje kursów poświęconych poszczególnym technikom masażu.

LP.

NAZWA SZKOLENIA

OPIS

CENA

1.

BALANCE TAPING THERAPY

Nowoczesna terapia łącząca elementy medycyny dalekowschodniej i konwencjonalnej. Koncepcja powstała z połączenia podstawowych założeń kinesio tapingu, uzupełnionych o ogromne doświadczenie dr. Kang’a z dziedzin ortopedii, neurologii, chorób wewnętrznych, akupunktury i medycyny orientalnej. Aplikacje, w których wykorzystuje się elastyczny plaster „kinesiology tape” pozwalają osiągnąć różne cele terapeutyczne.**

750,00 zł

2.

LECZNICZY MASAŻ TENSEGRACYJNY

 

Zabieg terapeutyczny oparty na zasadach prawa tensegracji, czyli na zależnościach strukturalnych występujących między mięśniami, powięziami i więzadłami, polegający na ocenie palpacyjnej wrażliwości uciskowej tkanek, lokalizacji tkanek, w których wystąpiło wzmożone napięcie spoczynkowe
i zastosowaniu najwłaściwszych technik masażu w celu przywrócenia ich prawidłowego napięcia.*

Kurs przeznaczony dla fizjoterapeutów i techników masażu.

720,00 zł

3.

MASAŻ RELAKSACYJNO-MODELUJĄC

Zabieg wpływa na redukcję tkanki tłuszczowej, działa relaksująco, pobudza skórę i mięśnie pacjenta, poprawia krążenie krwi. Masaż modeluje sylwetkę, ujędrnia i uelastycznia skórę, zwiększa szybkość przepływu krwi i limfy oraz przyspiesza przemianę materii.

250,00 zł

4.

MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ

 

Zabieg łączący masaż podciśnieniowy z masażem manualnym. Zastosowanie gumowych baniek umożliwia stymulację krążenia krwi i limfy w określonych partiach ciała, co poprawia funkcje metabolizmu komórkowego. Wynikiem przyspieszenia przemiany materii jest zmniejszenie tkanki tłuszczowej. Stosowanie bańki w celach leczniczych, np. w zwalczaniu bóli mięśni, rwy kulszowej, infekcji wirusowych.

300,00 zł

5.

MASAŻ MIODOWY

Specyficzny rodzaj masażu, wykonywany z zastosowaniem różnych gatunków miodu (z wyjątkiem spadziowego), za pomocą, którego usuwane (wyciągane) są przez skórę nagromadzone w organizmie toksyny. Zabieg udrażnia pory w skórze, oczyszcza organizm na poziomie komórkowym. Działa również odżywczo, relaksacyjnie i odstresowująco. Najczęściej przeprowadza się masaż całego ciała (z wyjątkiem głowy, szyi i klatki piersiowej) albo poszczególnych części ciała.*

250,00 zł

6.

MASAŻ IZOMETRYCZNY

Masaż klasyczny leczniczy stosowany przy zanikach mięśniowych, wykonywany na napiętych grupach mięśniowych lub na pojedynczym napiętym mięśniu. Zadaniem tego zabiegu jest przywrócenie masy i siły osłabionym mięśniom bez obciążania organizmu ćwiczeniami fizycznymi.*

240,00 zł

7.

MASAŻ CZEKOLADĄ

Działanie zabiegu, to min.: odżywienie, nawilżenie i uelastycznienie skóry, regulacja gospodarki wodnej, łagodzenie zespołu napięcia – rozluźnia mięśnie, wywołuje uczucie zadowolenia, spowalnianie procesów starzenia, zwiększanie przemiany materii. Zwiększając poziom serotoniny i endorfin, poprawia nastrój oraz podnosi odporność i chroni układ krążenia.

380,00 zł

8.

MASAŻ ŚWIECĄ

 

Masaż przy użyciu świec Karite ma działanie lecznicze oraz kosmetyczne. Zabieg likwiduje napięcie mięśniowe, odżywia i nawilża skórę, prowadzi do głębokiego relaksu.

350,00 zł

9.

MASAŻ TWARZY

Lecznicze i pielęgnujące właściwości masażu twarzy. Zabieg stosowany w leczeniu chorób dotykających mięśni twarzy i skóry, ale także ma działanie odmładzające.

300,00 zł

10.

MASAŻ AROMA-TERAPEUTYCZNY

Zabieg wykonywany z zastosowaniem olejków aromatycznych (eterycznych), który łączy leczniczą moc dotyku z indywidualnymi właściwościami olejków, dobranymi dla konkretnej osoby. *

580,00 zł

11.

DRENAŻ LIMFATYCZNY

Masaż limfatyczny zaliczany jest do mechanoterapii, wchodzi w zakres zabiegów fizykoterapeutycznych. Polega na zastosowaniu określonych technik, wykonywanych w formie przepychającej (przesuwającej, wyciskającej, tłoczącej) w celu usprawnienia krążenia limfy. Do głównych zadań masażu należy: przeciwdziałanie lub likwidacja obrzęków zapalnego, chłonnego, zastoinowego czy onkotycznego oraz przyspieszenie usunięcia
z organizmu produktów przemiany materii.

700,00 zł

12.

MASAŻ SPORTOWY

Forma odnowy biologicznej przygotowująca układ stawowo-mięśniowy do wysiłku fizycznego, jak również przyśpieszająca jego regenerację po treningu. Oprócz funkcji rozgrzewającej, regeneracyjnej masaż sportowy powinien spełniać funkcję leczniczą (wspomaganie leczenia urazów powstałych podczas treningu lub zawodów).

650,00 zł

13.

MASAŻ „ZDROWY KRĘGOSŁUP”

 

Masaż diagnozująco-leczniczy, stosowany w bólach kręgosłupa, obejmuje mobilizacje stawów krzyżowo – biodrowych dopełniająca pracę z pacjentem. 

650,00 zł

*www.leksykonmasazu.pl; ** http://reha-manus.pl/

WAŻNE!

Wybierz szkolenie, którego najbardziej potrzebujesz, które wydaje Ci się ciekawe lub wymaga go Twój pracodawca. Jeśli wybór jest trudny i chciałbyś uczestniczyć w kilku szkoleniach, koniecznie skontaktuj się z nami.
Przygotujemy dla Ciebie specjalną propozycję cenową.

 
 
 
 
Zarejestruj się online, złóż aplikację już dziś! Kliknij aby dowiedzieć się więcej...

W celu rejestracji prosimy o wypełnienie poniższego formularza:

Imię:
Nazwisko:
E-mail:
Miejscowość:
Kod pocztowy:
Adres:
Numer telefonu:
Pracuję / studiuję:
Zawód:
Wybieram:

Dane do wystawienia faktury VAT:

Jeżeli chcą Państwo otrzymać fakturę VAT za szkolenie, proszę wypełnić poniższą część zgłoszenia.

Nazwa firmy:
Adres firmy:
Miejscowość:
Kod pocztowy:
Numer NIP:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Kształcenia Dorosłych „Edukacja” Sp. z o.o. z siedzibą w Radomiu w celu kontaktu ze mną i umożliwienia mi uczestnictwa w Konferencji. Oświadczam, że dane podaję dobrowolnie oraz, że zostałem poinformowany o prawie złożenia sprzeciwu, w szczególności odnośnie przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych, a także prawie dostępu do treści moich danych osobowych i ich poprawiania (Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. 2002 nr 101 poz. 926 z późn. zm.). (POLE WYMAGANE)
Akceptuję warunki Regulaminu I Konferencji Higieny Stomatologicznej Nowoczesne metody pracy wyzwaniem współczesnej stomatologii. Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Centrum Kształcenia Dorosłych „Edukacja Sp. z o.o. z siedzibą w Radomiu na podany wyżej adres e-mail materiałów informacyjnych, handlowych oraz newslettera w zakresie prowadzonej przez Centrum Kształcenia Dorosłych „Edukacja“ Sp. z o.o. działalności gospodarczej (Ustawa z 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną Dz. U. 2013 poz. 1422 t.j.).

Administratorem danych osobowych Uczestników I Konferencji Higieny Stomatologicznej Nowoczesne metody pracy wyzwaniem współczesnej stomatologii jest Centrum Kształcenia Dorosłych „Edukacja” Sp. z o.o. z siedzibą w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30, 26-600 Radom (KRS 0000197239, Regon 670184047, NIP 9482037063).

Wszystkie dane osobowe podawane przez Uczestników w formularzu zgłoszeniowymi są przechowywane z zachowaniem wszelkich środków ostrożności celem ich ochrony przed dostępem osób trzecich. Przy przetwarzaniu danych osobowych stosuje się odpowiednie środki techniczne oraz organizacyjne zapewniające ochronę tych danych.