Oferta kształcenia
Jesteś tutaj: CKD Edukacja » Kursy i szkolenia » Stylizacja paznokci - 30 godz. - kurs podstawowy

Stylizacja paznokci - 30 godz. - kurs podstawowy

Już 26 kwietnia ZAPRASZAMY osoby początkujące, hobbystycznie zajmujące się stylizacją paznokci, oraz te już pracujące, które chcą pogłębiać swoją wiedzę i doskonalić już zdobyte umiejętności praktyczne, na kurs podstawowy, którego głównym tematem będą:

Metody przedłużania płytki paznokcia i zasady stylizacja paznokci

 • Czas trwania: 30 godzin
 • Liczba osób w grupie: 10-12

 • Terminy spotkań: 26.04, 27.04, 10.05, 11.05

 • Koszt kursu: 580 zł

Każdy z uczestników otrzymuje certyfikat ukończenia kursu.

PROGRAM KURS:

1. Zasady bezpieczeństwa - BHP

2. Część teoretyczna (min. budowa skóry i przydatków, zmiany pierwotne i wtórne w obrębie płytki paznokciowej). Omówienie podstawowych technik stylizacji i modelowania paznokci, metodą akrylową i żelową.

3. Część warsztatowa.

 • metody stylizacji paznokci (przedłużanie paznokci metodą akrylową i żelową (tips, szablon, żel – utwardzanie naturalnej płytki)
 • zasady stylizacji paznokci
 • różne rodzaje elementów zdobiącychpaznokcie oraz techniki ich nakładania

CKD EDUKACJA zapewnia:

 • profesjonalną kadrę - praktycy z długoletnią praktyką w gabinecie kosmetycznym
 • produkty niezbędne do profesjonalnego przeprowadzenia szkolenia
 • profesjonalnie wyposażoną pracownię
 • kameralne grupy – komfortowe warunki nauki
 • skrypt szkoleniowy
 • kawę, herbatę i ciastka w przerwach.

ZAPISY on-line lub w sekretariacie szkoły.

ZAPRASZAMYtakże na CYKL WARSZTATÓW uzupełniających i pogłębiających wiedzę z zakresu konkretnych technik profesjonalnego manicure oraz utrwalających umiejętności stylizacji paznokci. Warto sprawdzić szczegóły.

 
 
 
 
Zarejestruj się online, złóż aplikację już dziś! Kliknij aby dowiedzieć się więcej...

W celu rejestracji prosimy o wypełnienie poniższego formularza:

Imię:
Nazwisko:
E-mail:
Miejscowość:
Kod pocztowy:
Adres:
Numer telefonu:
Pracuję / studiuję:
Zawód:
Wybieram:

Dane do wystawienia faktury VAT:

Jeżeli chcą Państwo otrzymać fakturę VAT za szkolenie, proszę wypełnić poniższą część zgłoszenia.

Nazwa firmy:
Adres firmy:
Miejscowość:
Kod pocztowy:
Numer NIP:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Kształcenia Dorosłych „Edukacja” Sp. z o.o. z siedzibą w Radomiu w celu kontaktu ze mną i umożliwienia mi uczestnictwa w Konferencji. Oświadczam, że dane podaję dobrowolnie oraz, że zostałem poinformowany o prawie złożenia sprzeciwu, w szczególności odnośnie przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych, a także prawie dostępu do treści moich danych osobowych i ich poprawiania (Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. 2002 nr 101 poz. 926 z późn. zm.). (POLE WYMAGANE)
Akceptuję warunki Regulaminu I Konferencji Higieny Stomatologicznej Nowoczesne metody pracy wyzwaniem współczesnej stomatologii. Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Centrum Kształcenia Dorosłych „Edukacja Sp. z o.o. z siedzibą w Radomiu na podany wyżej adres e-mail materiałów informacyjnych, handlowych oraz newslettera w zakresie prowadzonej przez Centrum Kształcenia Dorosłych „Edukacja“ Sp. z o.o. działalności gospodarczej (Ustawa z 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną Dz. U. 2013 poz. 1422 t.j.).

Administratorem danych osobowych Uczestników I Konferencji Higieny Stomatologicznej Nowoczesne metody pracy wyzwaniem współczesnej stomatologii jest Centrum Kształcenia Dorosłych „Edukacja” Sp. z o.o. z siedzibą w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/30, 26-600 Radom (KRS 0000197239, Regon 670184047, NIP 9482037063).

Wszystkie dane osobowe podawane przez Uczestników w formularzu zgłoszeniowymi są przechowywane z zachowaniem wszelkich środków ostrożności celem ich ochrony przed dostępem osób trzecich. Przy przetwarzaniu danych osobowych stosuje się odpowiednie środki techniczne oraz organizacyjne zapewniające ochronę tych danych.